• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy
Aktuality
 • Správný odhad: 4 skupiny = 122 tisíc!

  25. března 2020

  Správný odhad: 4 skupiny = 122 tisíc!I omezenější nabídka přináší několik možností, jak trefit pěknou výhru. Své o tom ví úspěšný tipér, který urval 122 025 Kč. Zaměřil se přitom na přátelské fotbalové zápasy švédských a ruských týmů a nevynechal ani poslední semifinálovou bitvu ze série nejvyšší běloruské hokejové ligy mezi Grodnem a Soligorskem. Ano, sázkař nakonec zvolil cashout, ale i přesto mu na účet přitekla skvělá sumička. Dobrý mix mačů, co říkáte?

  Celý článek »

 • Přehledně: Co změnil koronavirus?

  18. března 2020   AKTUALIZOVÁNO 

  Přehledně: Co změnil koronavirus?Na sportovní svět, stejně jako na další oblasti lidského života, mocně dopadla pandemie koronaviru. Složitá situace pochopitelně zasáhla i kurzové sázení a největší sázkařskou komunitu. Co nyní funguje? Jak postupovat, když si chcete zahrát? A co se na určitou dobu zastavilo? Připravili jsme pro vás přehled, který budeme průběžně aktualizovat.

  Celý článek »

 • Panter spolkl 1,2 mega!

  10. března 2020

  Panter spolkl 1,2 mega!Hartnell prožil zklamání. Jediná chybka ho připravila o brutální výh­ru 1 202 850 K­č! Sázkař sestavil akovku ze šesti ne tak prověřených střelců z NHL (čemuž odpovídá i výše kurzů) s vkladem pouhých 32 korun a čekal, co bude. Nestalo se nic. Milionové opojení mu nedopřál obránce Floridy Mackenzie Weegar, který se sice snažil (vypálil hned 4× a na ledě strávil velmi slušných 24 minut a 38 sekund), ale kotouč do brány St. Louis nepropasíroval. Zkoušíte to podobně?

  Celý článek »

 • Netradiční chuťovky: 25 tisíc za 21 korun? Proč ne!

  17. března 2020

  Netradiční chuťovky: 25 tisíc za 21 korun? Proč ne!HarnepheR ukázal, že i v období, kdy jsou zrušené přední soutěže, lze zaútočit na pěkný balík. Zalovil v netradičních vodách. Kde? Například v Bolívii nebo na Novém Zélandu. Do akovky vybral pět fotbalů a dva hokeje, které naložil za pouhých 21 korun. To není žádná extra suma. Atraktivitu tiketu tak musel dohnat kurzem, což se mu díky dvěma remízám nebo nečekanému triumfu Dynama Molodečno nad Junostem Minsk ve třetím duelu série podařilo. Vyšplhal se totiž na parádních 1 176,01. Teď už jen zbývalo, aby se zazelenalo. A povedlo se. Bezchybná práce vynesla 24 696 Kč! Solidní, co říkáte?

  Celý článek »

 • Nevšední tipy za půl mega!

  22. března 2020

  Nevšední tipy za půl mega!Sejkora4 se vyzná. S přerušenými prestižními fotbalovými ligami se popasoval velmi dobře! Shrábl 511 500 Kč! Složení jeho tiketu? Přátelské zápasy mezi týmy ze spodních pater švédských soutěží (4. a nižší) a burundská liga. Tipér tak i v omezenější nabídce našel (a hlavně trefil) sázkové příležitosti s hodně slušnými kurzy. Třeba triumf Dynamiku měl hodnotu 3,84! Mimochodem, krach Olympiku vlastně ani nebyl až takovým šokem – jen „potvrdil“, že se mu v poslední době doma nedaří, padl tam počtvrté v řadě… Také se v této době zaměřujete na duely exotického charakteru? Jde vám to? Pochlubte se v Tiket aréně!

  Celý článek »

 • Minitiket v mobilech i protikurzy na fotbalové střelce

  11. března 2020

  Minitiket v mobilech i protikurzy na fotbalové střelceRychlé a přehledné vsazení sólovky na mobilech bez potřeby opustit stream nebo tracker přináší nový minitiket. Změn doznala i sekce Můj výběr, která je synchronizovaná s desktopovou stránkou www.chance.cz. Dočkali jste se i protikurzů u fotbalových střelců a nových ikon v komunitních soutěžích.

  Celý článek »

 • Odstartovala tipovací soutěž k 1. české fotbalové lize!

  11. února 2020

  Odstartovala tipovací soutěž k 1. české fotbalové lize!Fanoušci elitní české fotbalové ligy se dočkali. Zimní přestávka je u konce! Kdo bude na jaře válet? Které týmy naopak zabřednou do problémů? Užijte si zbývajících 10 kol základní části této sezony se soutěží 1. fotbalová liga: Kdo přežije? s milionovou dotací! Odměna na vás čeká už po 5. kole. Pokud ho zdoláte, získáte podíl z 800 000 goldenů. Ten, kdo dojde nejdál, urve 200 000 goldenů.

  Celý článek »

 • Cash out v hlavní roli. Zachránil 700 tisíc!

  15. dubna 2019

  Cash out v hlavní roli. Zachránil 700 tisíc!Že obří akovky nemají šanci na úspěch? Rozhodně to neplatí vždy. I když v případě té od milanose1978 by to tak za jistých okolností bylo. Sázkař dal na tiket čtrnáct příležitostí z tenisu, basketbalu, házené, baseballu a hokeje. To vše odpálil za odvážných 8 770 Kč. Zaútočil tak na necelých deset mega! Jenže když mu naskočila devátá zelená fajfka, zalekl se a sáhl po cash outu. A udělal dobře. Parádních 693 882 Kč mu přistálo na účtu. Kdyby zariskoval, neměl by nic. Jak se dařilo vám?

  Celý článek »