• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy
Upozornění
Vážení klienti, dne 26.4.2019 v době od 0:40 do 0:55 hodin, bude internetové sázení mimo provoz z důvodu plánované údržby systému. Děkujeme za pochopení. Chance a.s.
Zavřít
Aktuality
 • Tematická fóra, sjednocení tiketů i hattrick v live

  10. duben 2019

  Tematická fóra, sjednocení tiketů i hattrick v livePřinášíme pravidelný přehled novinek, které jsme pro vás připravili. Brzy budete moci diskutovat v tematických fórech, v live sázkách můžete přihrát třeba Ronaldovi na hattrick, sloučili jsme seznam předzápasových a live tiketů a majitelé přístrojů s nakousnutým jablkem jistě ocení možnost přihlásit se pomocí obličeje nebo otisku prstu.

  Celý článek »

 • Útok na 713 tisíc? Tým NoChance zhatil šanci

  10. duben 2019

  Útok na 713 tisíc? Tým NoChance zhatil šanciTominecko9 se do toho pořádně obul. S vkladem přes 35 tisíc si brousil zuby na 712 592 Kč! Jenže… Jedna chyba znamenala konec nadějí. Kde vznikl problém? Tipérovi nevyšla sázka na kurzového outsidera. Tominecko9 měl totiž tušení, že tým Virtus.pro si ve hře Counter-Strike vyšlápne na NoChance. To se však nestalo. K těsnému triumfu 2:1 na mapy (16:10, 9:16 a 16:13) se prostřílel favorit. Také dáváte na tikety e-sporty? Pochlubte se v diskuzi pod článkem a v Tiket aréně!

  Celý článek »

 • Sázenky v Kombi i za haléře

  1. duben 2019

  Sázenky v Kombi i za haléřePopulární „kombíky“ se v pondělí 1. dubna dočkaly další velké úpravy. Jednotlivé sázenky na nich teď můžete podávat také za haléře. Změna se týká internetového i pobočkového tipování. Tímto krokem plníme přání, které jste v poslední době často zmiňovali v diskuzích.

  Celý článek »

 • Olejáři 1,2 mega nevytěžili

  2. duben 2019

  Olejáři 1,2 mega nevytěžiliJakubtom94 v noci podstoupil handicapové drama. Toužil prožít milionové ráno! Odvaha se mu málem vyplatila. Sázkař věřil, že hokejisté Calgary rozdrtí Los Angeles minimálně o tři góly. Fajfka. Čekal triumf New Jersey nad Rangers o dvě a více branek. Opět správně. Tušil také, že Florida stejným způsobem zamete s Washingtonem. Další zásah! Kde se tedy stala chyba? Co bylo příliš velkým soustem? Výhru 1 220 983 Kč zatrhlo favorizované Las Vegas, které odmítlo fiasko s olejáři z Edmontonu… Jinak ale celkem zajímavá strategie, co říkáte?

  Celý článek »

 • Na severu zamrzlo 855 tisíc!

  26. březen 2019

  Na severu zamrzlo 855 tisíc!Luxusní tečku za víkendem mohl napsat Michael2. Jediná branka mu totiž chyběla k parádní výhře 854 850 Kč! Od téměř milionové trefy sázkaře odstřihl zápas nejvyšší norské hokejové soutěže mezi Stavangerem a Storhamarem. V něm čekal minimálně pět fíků. Výsledek? Utkání semifinále play off skončilo po základní hrací době 2:2. Hodně velká smůla, co říkáte? Obzvlášť když ten pátý zásah padl už po 45 sekundách prodloužení…

  Celý článek »