• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy
Aktuality
 • Biatlonová šestka: Hrajte o 600 000 goldenů!

  17. prosinec 2018  SOUTĚŽ 

  Biatlonová šestka: Hrajte o 600 000 goldenů!Elita světového biatlonu míří po dvou letech opět do Česka. Organizátoři tohoto čtyřdenního sportovního svátku v Novém Městě na Moravě očekávají návštěvu okolo 100 tisíc diváků! Máte přehled o tom, kdo přijede s nejlepší formou? Zaválí před bouřlivou kulisou čeští reprezentanti? Dejte závodům Světového poháru nový rozměr s dalším dílem Biatlonové šestky a zabojujte o 600 000 goldenů. Soutěž je zcela zdarma!

  Celý článek »

 • Ofenzivní smršť v Pardubicích? To fakt ne!

  17. prosinec 2018

  Ofenzivní smršť v Pardubicích? To fakt ne!Před reprezentační pauzou se hokejisté Pardubic topili v krizi. Sérii porážek neutnula ani změna trenéra. V týmu Vítkovic také rozhodně nebylo veselo. Jediný získaný bod z pěti kol Tipsport extraligy při skóre 8:18 jasně dokazuje bídu ostravského mančaftu. Poladila obě mužstva během přestávky formu? SanPaulo tomu moc nevěří a rozhodně nečeká od jejich vzájemného duelu žádnou kanonádu. V analýze s kurzem 1,5 rozebírá, proč padne maximálně pět branek. Svezete se s ním? Vsaďte si a všechny zápasy Tipsport extraligy sledujte živě na streamech!

  Celý článek »

 • Týden v komunitě! Co bylo, je a bude?

  17. prosinec 2018

  Týden v komunitě! Co bylo, je a bude?Jste aktivními členy největší sázkařské komunity, diskutujete ve fórech, píšete analýzy či blogy, zveřejňujete zajímavé tikety, nebo se prostě jen občas podíváte, co nového se přihodilo? Tak to jistě oceníte nadcházející řádky, kde se budeme věnovat tomu nejzajímavějšímu, co přinesl minulý týden ze sázkařského pohledu, ale i tomu, na co se zaměřit v nadcházejících dnech.

  Celý článek »

 • 8 x 0 = 0? Ne. Správně je 337 tisíc!

  3. prosinec 2018

  8 x 0 = 0? Ne. Správně je 337 tisíc!Remízová strategie zase jednou slavila úspěch. Ondra188626 do kombíku vybral osm nerozhodných fotbalových výsledků. Za 84 korun zacílil na 336 514 Kč a uspěl! Procházka růžovou zahradou to však nebyla. Leckdy šlo dokonce o pořádné nervy. Nejvíc ho napínali hráči v utkání Aldosivi – San Lorenzo v první argentinské lize. Domácím se totiž podařilo na 2:2 vyrovnat zásluhou Cháveze až v 92. minutě!

  Celý článek »

 • Turnaj mistrů: Začal boj o 1 milion korun!

  3. prosinec 2018

  Turnaj mistrů: Začal boj o 1 milion korun!Turnaj mistrů 2018 je tady. Odstartoval 4. prosince! Ti nejúspěšnější z největší sázkařské komunity se už tradičně rvou o pořádnou nálož goldenů. Letos jsme Turnaj mistrů napumpovali třímilionovou dotací! Cena pro vítěze? 1 000 000 Kč! Ano, ten, kdo si podmaní závěrečný podnik roku, získá 1 milion v korunách. Poražený finalista dostane 250 000 goldenů.

  Celý článek »

 • Over v Itálii? Chyba za 646 tisíc!

  26. listopad 2018

  Over v Itálii? Chyba za 646 tisíc!Dnes to tam bude padat, řekl si sázkař s nickem 976363 v neděli před šestou hodinou večerní. Do akovky za odvážných deset tisíc korun naložil šest fotbalových overů a políčil na 646 400 Kč! V Německu, v Belgii, ve Španělsku i ve Francii byl neomylný. Slavit ale přesto nemohl. Zradila ho italská Serie A, přesněji řečeno mač mezi Janovem a Sampdorií. V něm vyhlížel minimálně tři fíky. V 17. minutě už to bylo 1:1 a zdálo se, že kýžená třetí trefa je jen otázkou času. Ale nebyla a další míč v síti neskončil. Smůla, co říkáte?

  Celý článek »

 • Ze stovky vykouzlil 544 tisíc. Dalších 277 ale odmítl

  23. listopad 2018

  Ze stovky vykouzlil 544 tisíc. Dalších 277 ale odmítlSázkaře s nickem zlobr0 zjevně baví NHL. Žádná jiná soutěž se na jeho tiketu neobjevila. Správné rozhodnutí! Ukázal na třináct zápasů a všechny tipy mířily na výsledky. Jedenáctou zelenou fajfku si mohl spokojeně zapsat poté, co Arizona udržela remízu s Las Vegas. Zbývaly poslední dva kousky. Calgary drtilo Winnipeg, ale Anaheim neměl s Vancouverem nic jistého, protože na začátku závěrečné třetiny vedl pouze o gól. Zlobr0 neváhal a zvolil cash out. Své měl jisté, ale kdyby vydržel, výplata by narostla o dalších 277 tisíc! Řešili jste v poslední době podobnou situaci?

  Celý článek »

 • Cash out i při rozehraných zápasech!

  11. červenec 2018

  Cash out i při rozehraných zápasech!Máme dobrou zprávu pro všechny fanoušky cash outu. Odteď je totiž možné cashoutovat předzápasové tikety i v případě, že na nich máte rozehrané příležitosti. A další novinka? V live sázkách si na svém počítači můžete pustit dva streamy vedle sebe!

  Celý článek »

 • 727 tisíc spasil Pietrangelo 82 vteřin před koncem

  19. březen 2018

  727 tisíc spasil Pietrangelo 82 vteřin před koncemDalší chirurgicky přesnou prácičku předvedl vyherce. Do akovky za 10 101 Kč dal tři střelce ze zámořské hokejové NHL a hádejte… Ani jednou se nezmýlil! Silfverberg (Anaheim) ho uklidnil již v sedmé minutě, Janmark (Dallas) po Faksově přihrávce v minutě dvaadvacáté a čekalo se na Bluesmana Pietrangela. Ten měl u prvních dvou branek St. Louis asistenci, ale střelecky se prosadil až v čase 58:38, když vyrovnával na 4:4 a pečetil výhru 727 272 Kč! Parádní trefa, co říkáte?

  Celý článek »

 • Odstartoval maraton o 15 mega!

  14. leden 2018  SOUTĚŽ 

  Odstartoval maraton o 15 mega!Neděle 14. ledna. Klíčové datum pro všechny vytrvalce. V tento den totiž vypukl sázkařský maraton o 15 mega! Vsaďte si každý den v období od 14. 1. do 20. 12. alespoň za stovku a podíl ze závratného banku je váš! I tentokrát na vás po úspěšném zdolání úvodního týdne čekají tři žolíci, kteří vás udrží ve hře, pokud zaváháte. Přijmete tuto celoroční výzvu?

  Celý článek »