• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy
Aktuality
   
 • Milionovou výhru zastavil cashout

  20. srpen 2019

  Milionovou výhru zastavil cashoutS tutovkami na stefana445 nechoďte. Na jeho tiketu snad nebyla ani jedna, i když si v několika případech pomohl dvojtipy. Soustředil se čistě na nedělní fotbaly, a kromě Česka a Slovenska se podíval také do Anglie, Německa a Francie. S pětistovkovým vkladem mířil na 1 200 000 Kč, ale když nasbíral osm „zelených“, zavelel k předčasné výplatě ve výši 151 700 Kč. Potom už v klidu sledoval, jak ve vzájemném mači skórují Teplice a Plzeň. Nečekaná výhra Rennes nad PSG mu pak dala jistotu – kdyby vydržel, stal se milionářem. Jak byste se v jeho situaci zachovali vy?

  Celý článek »

 • Filip74: Sparta venku konečně zvítězí

  22. srpen 2019

  Filip74: Sparta venku konečně zvítězíTým kouče Jílka se minulý týden zvládl oklepat z hořkého pohárového konce a na domácím hřišti celkem bez problémů porazil Baník. Venku ovšem zatím uhrál jediný bod, což bude chtít změnit v Liberci. U Nisy to nikdy neměl snadné, ale soupeř momentálně bojuje sám se sebou, navíc kvůli dvěma červeným kartám nebude kompletní. Využijí toho Letenští? Filip74 o tom nepochybuje a v analýze jim na zpáteční cestu do hlavního města přibalil vítězství (v kurzu 1,83). Souhlasíte? Zápas si užijte v přímém přenosu na streamu a předveďte svoje mistrovství v live sázkách!

  Celý článek »

 • Bolehlav za 2,9 mega!

  12. srpen 2019

  Bolehlav za 2,9 mega!Tento týden jsou na programu odvety kvalifikační fáze fotbalové Evropské ligy. Tedy pohárové soutěže, na které se minulý čtvrtek málem napakoval kerul. Sázkař byl totiž velmi blízko tomu, aby z úvodních mačů 3. předkola EL vytěžil téměř tři mega! Ptáte se, co se pokazilo? Kamenem úrazu se stal zápas FCSB – Mladá Boleslav, kde kerul nakonec marně vyhlížel radost rumunského týmu. Suma sumárum, remízou 0:0 sice stouply šance českého mužstva na postup, tipérovi ale kříž způsobil bolehlav za 2 908 468 Kč. Kruté, co říkáte?

  Celý článek »

 • Dočky Tipcup: Bořkův dres bere Morgoth!

  25. červenec 2019

  Dočky Tipcup: Bořkův dres bere Morgoth! První část Dočky Tipcupu skončila v neděli 4. srpna, 8 192 nejúspěš­nějších tipérů teď naplno pohltila vyřazovací část. Deset šťastlivců, kteří měli kliku při losování ze všech účastníků kvalifikace, se může těšit na speciální prémii. Morgoth už brzy oblékne podepsaný dres záložníka Bořka Dočkala a získá také dvě vstupenky na podzimní domácí zápas Sparty podle vlastního výběru. Dva lístky na ligový fotbal čekají také na následující devítku členů komunity: 136675, vitaminek66, kontantnimon, svetka, Woodinhoo, mirdouspiv, Bimbo, grandejuve a vasasa11. Všechny výherce budeme v nejbližší době kontaktovat.

  Celý článek »

 • Kombi nově až s 15 skupinami

  30. červenec 2019

  Kombi nově až s 15 skupinamiKdyž jsme letos v dubnu přidali možnost podávat jednotlivé sázenky do kombíků za haléře, věděli jsme, že se blíží další krok, který s touto úpravou přímo souvisí. S okamžitou platností totiž zvyšujeme počet skupin, které na Kombi můžete zařadit, z 10 na 15.

  Celý článek »

 • Challengery za 430 tisíc

  6. srpen 2019

  Challengery za 430 tisícTenisovým podnikům „druhé kategorie“ se mnoho sázkařů vyhýbá. Na challengery ovšem určitě nedá dopustit tipér stani1081. Vybral si jedenáct zápasů z programu prvního kola turnajů v německém Augsburgu a italském Manerbiu a nezapomněl ani na Extratip. Hned v devíti případech mu hráči ušetřili trápení, když zvítězili bez ztráty setu. Andrea Pellegrino naopak napínal jeho nervy až do poslední chvíle, protože o svém triumfu rozhodl až v tiebreaku třetí sady! Během posledního duelu Lenze s Lobatem pak stani1081 raději využil cashout. Na účtu mu přistálo přes 430 tisíc korun. Příjemná pondělní výplata, co říkáte?

  Celý článek »

 • Sekce Soutěže v novém hávu

  18. červenec 2019

  Sekce Soutěže v novém hávuPřečtěte si pravidelný přehled novinek, které jsme pro vás připravili. Čeká na vás výrazně upravená – přehlednější – podoba sekce Soutěže. Specialisty na basketbal a házenou potěší možnost sázek na výsledek poločasu nebo zápasu a jiné zase třeba více příležitostí na žluté karty ve fotbale.

  Celý článek »

 • Cash out v hlavní roli. Zachránil 700 tisíc!

  15. duben 2019

  Cash out v hlavní roli. Zachránil 700 tisíc!Že obří akovky nemají šanci na úspěch? Rozhodně to neplatí vždy. I když v případě té od milanose1978 by to tak za jistých okolností bylo. Sázkař dal na tiket čtrnáct příležitostí z tenisu, basketbalu, házené, baseballu a hokeje. To vše odpálil za odvážných 8 770 Kč. Zaútočil tak na necelých deset mega! Jenže když mu naskočila devátá zelená fajfka, zalekl se a sáhl po cash outu. A udělal dobře. Parádních 693 882 Kč mu přistálo na účtu. Kdyby zariskoval, neměl by nic. Jak se dařilo vám?

  Celý článek »