• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy
Veřejný profil
 

Martin11x


Nesleduje Vás
Přehled

ZVEŘEJNĚNÉ AKTIVITY ZA POSLEDNÍ ROK A SOUTĚŽE

Tikety

45zveřejněných tiketů

1.81průměrný kurz

273,33 Kčprůměrná částka

0aktivních tiketů

Analýzy

44zveřejněných analýz

72.93zisk

279,55 Kčprůměrný vklad

0aktivních analýz

Fórum

4příspěvků ve fóru

20příspěvků v Live

27.10.2017aktivita ve fóru

11.8.2017aktivita v Live

Soutěže

190získaných netů

3. třídaprávě na TL

3.kolonejvyšší v TC

45nejlepší v Live soutěži

PŘEHLED AKTIVIT

Fórum

27.10.2017 01:24 napsal do fóra " Ahoj,
díky za názor. Je to moje první (a možná i poslední :)) analýza na naši první fotbalovou ligu a chtěl jsem ji trošku odlehčit. Částečně toho teď lituji, protože chápu že se to mohlo někoho dotknout. Určitě jsem nemyslel každou větu doslovně. To podstatné co jsem se snažil říci je, že na spoustu našich týmů není spolehnutí, co se týče předvedených výkonů. Například Sparta je schopna zahrát jednou velmi dobře, a v dalším zápase je to úplně jiný tým (neplatí to samozřejmě jen o ni). Přece nelze sázet na někoho, kdo hraje podle toho jak se zrovna vyspí (leda za výborný kurz) a tak na mě momentálně působí. Pouze u tří našich týmů vidím úspěšnou snahu o udržení si určité herní laťky a i když prohrají, tak si nepřipadám hloupě, že jsem na ně vsadil.

Jinak vše je relativní. Já hodně sleduji zahraniční soutěže a když bezprostředně potom vidím epický duel mezi Jihlavou a Brnem, tak prosím pochop, že zrovna dvakrát nejásám :). Ale jak už jsem napsal v analýze, v naší lize jsou týmy, které hrají docela pohledný fotbal a dá se na ně dívat. Můj názor ale je, že těch týmů by mělo být více. Fotbal jsem nicméně nikdy nehrál profesionálně, tak to třeba jen nejsem schopen docenit. "
22.08.2017 18:04 napsal do fóra " Ahoj,
ještě dodám (analýza měla moc znaků, tak to musím potupně dopisovat sem :)), že stanovený kurz je pro mě hraniční. Pokud by měl dále klesat, tak jednoznačně nedoporučuji tuto sázku uskutečnit. "
17.08.2017 21:51 napsal do fóra " Ahoj,
jak jeden z kolegů správně uvedl, Las Palmas odešel Prince Boateng. Jedná se o novou informaci a raději jsem si ji ověřil na klubových stránkách. Palmám bude neuvěřitelně chybět. "

Zobrazit více příspěvků

Tikety

U Martin11x neevidujeme žádný tiket

Analýzy

U Martin11x neevidujeme žádnou analýzu
Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Copyright © 2018 CHANCE a.s.