6. kolonejvyšší v TC

1nejlepší v Live soutěži

PŘEHLED AKTIVIT

Fórum

06.11.2017 19:37 napsal do fóra " Bude nějaká soutěž o zájezd do Las Vegas? Třeba na hokej? "
19.10.2017 11:34 napsal do fóra " Dovolím si s tebou nesouhlasit v tvém tipu. Dle mého názoru je aktuální forma Kiki dost mizerná a nic na tom nemění ani uhraná 2 kola na tomto turnaji. Ona se jí nedaří celá poantuková sezóna, tj. americké betony, asijské turné ani teď v evropských halách. V Cincinnati prohrála s Kontou ve 2. kole 3:6 3:6 (to není žádná ostuda), V New Havenu v 1. kole s krajankou Mertens (47.) ve třech setech, na US open překvapivě v 1. kole s Řekyní Sakkari (94.) hladce 3:6 4:6, v Soulu opět v 1. kole Holanďankou Hogenkamp (119.) ve 3 setech, ve Wuhanu porazila hladce nevyzpytatelnou Niculescu (56.) 6:2 6:1, ale hned ve 2. padla s Lepchenko (79.) 6:4 6:4, v Pekingu vypadla opět v 1. kole s Petkovič (107.) 4:6 0:6, v Linzi opět v 1. kole s Lepchenko (67.) a až v Lucemburku porazila v současné době bez formy hrající Allertovou (104.) 6:4 7:5 a v 2. kole jí vzdala se zdravím se potýkající Petkovič.
Carina sice není ve své nejlepší formě, ale myslím, že je na tom o trošku líp. V srpnu v Cincinnati padla ve finále kvaldy s Townsend (134.) ve 3 setech, v New Havenu opět ve finále kvaldy s Kristýnou Plíškovou (40.) ve třech setech, když předtím mj. porazila Lepchenko (65.) hladce 6:2 6:3, na US open prohrála v 1. kole s výborně hrající Lotyškou Sevoastovou (17.) 5:7 1:6, ve Wuhanu jí ve finále kvaldy vrátila porážku Lepchenko (79.), v Pekingu prohrála v 1. kole s Agnes Radwaňskou (13.) 5:7 3:6 a minulý týden vypadla ve 2. kole v Linci s finalistkou Rybárikovou (28.) 6:7 3:6. Tady po boji porazila Lepchenko (60.) 7:6 2:6 7:6 a Rodinu (79.) 6:2 6:3. I když neporazila žádné velké jméno, tak poslední dobou většinou porážela hráčky žebříčkově srovnatelné a vypadávala s hráčkami výrazně výše postavenými. Výše postavená je i Kiki, ale ta vypadla s hráčkami z konce první stovky (Sakkari) nebo i za ní (Hogenkamp, Petkovič - tuto porážku brát s rezervou, Andrea má na úplně jiné umístění). S Lepchenko prohrála dokonce dvakrát během posledního měsíce a vždy ve 2 setech.
Pro Kiki tedy hovoří minulé výsledky na tomto turnaji, pro Carinu zase lepší forma (byť ne nějak dobrá, pořád podle mě lepší). Pokud bych tedy měl vybrat, vsadil bych na Carinu, pro kterou hovoří také lepší kurz. "
08.08.2017 14:45 napsal do fóra " líbil se mi její komentář k úspěšnému kvalifikačnímu pokusu: "Technika tam nebyla žádná, bylo to jen na sílu, takový prasehod" :-) "