• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy
Upozornění
Vážení klienti, dne 15.07.2020 v době od 01:15 do 03:15 hodin bude internetové sázení mimo provoz z důvodu plánované údržby systému. Děkujeme za pochopení. CHANCE, a. s.
Zavřít

Goldeny za sdílení

GOLDENY ZA SDÍLENÍ

Díky programu „Goldeny za sdílení“ můžete zdarma získávat goldeny za sdílení tiketů a analýz na sociálních sítích (Facebook, Twitter apod.), sázkařských diskuzních fórech a jiných webech. Za každého nového zákazníka, který se zaregistruje po prokliknutí vámi nasdíleného odkazu na tiket nebo analýzu a provede vklad na svůj herní účet, získáte odměnu v goldenech.


Chcete se zapojit do programu Nety za sdílení? Přihlaste se do svého herního konta!

KOLIK ZÍSKÁM GOLDENŮ

Počet získaných goldenů závisí na počtu klientů, které jste přes nasdílené odkazy přivedl. Odměny jsou odstupňované do několika hladin uvedených v tabulce níže. Čím vyšší počet zákazníků přivedete, tím vyšší bude vaše odměna.

 
1 – 6  klientů 100 goldenů za klienta
7 – 11  klientů 125 goldenů za klienta
12 – 21  klientů 150 goldenů za klienta
22 – 101  klientů 175 goldenů za klienta
102  a více  klientů 200 goldenů za klienta
KDY ZÍSKÁM GOLDENY?
1. Sdílím
2. Dočasné konto
3. Trvalé konto
4. Vklad
5. Připsané Goldeny

Vysvětlení stavů:

Dočasné konto

Zákazník odeslal registrační formulář z adresy www.chance.cz/registrace a běží mu třicetidenní lhůta pro doplnění požadovaných údajů.

Trvalé konto

Zákazník ve třicetidenní lhůtě doložil požadované údaje a provedl Vklad na svůj herní účet. Po této akci získáváte goldeny.CHCI SE ZAPOJIT

K programu se přidáte jednoduše stiskem tlačítka „Chci se zapojit“. Poté už je jen na vás, kolik goldenů získáte. Všechny potřebné statistiky najdete v sekci Přehled.