• nevyhodnocené
  • vyhodnocené
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Probíhá přidání události na tiket...
Celkový kurz 1.00
Vsadit částku
 100  250  500
Vsazená částka -
Možná výhra -
  • Soutěže
Kalendář live
14:30   Lední hokej Kurgan - Kunlun Charbin   Lední hokej - muži - VHL Live stream
15:00   Basketbal Univ. Yugra Surgut - Ural Jekatěrinburg   Basketbal - muži - Ruská Superliga - 1.divize Live stream
15:00   Fotbal Dynamo Moskva - GM Medias   Fotbal - muži - Přátelské zápasy klubů
15:00   Fotbal Troina - Sion   Fotbal - muži - Přátelské zápasy klubů
15:00   Lední hokej Chanty Mansijsk - Magnitogorsk   Lední hokej - muži - KHL
15:00   Lední hokej Jekatěrinburg - Astana   Lední hokej - muži - KHL Live stream
15:00   Lední hokej Tumeň - Jilin   Lední hokej - muži - VHL Live stream
15:10   Tenis Humbert Ugo - Rochette Laurent   Tenis muži - dvouhra - Bressuire F2 - tvrdý povrch
15:20   Tenis Boutillier Remi - Lestienne Constant   Tenis muži - dvouhra - Bressuire F2 - tvrdý povrch
15:30   Fotbal Mumbai City FC - Bengaluru FC   Fotbal - muži - Indická Superleague Live streamTracker!
15:30   Fotbal Rapid Wien - Beijing Renhe   Fotbal - muži - Přátelské zápasy klubů Live streamTracker!
16:00   Basketbal Samara Sgeu - Irkut Irkutsk   Basketbal - muži - Ruská Superliga - 1.divize Live stream
16:00   Fotbal Antalyaspor - Kayserispor   Fotbal - muži - Turecký pohár Tracker!
16:00   Fotbal Loko Moskva - Luzern   Fotbal - muži - Přátelské zápasy klubů Live streamTracker!
16:00   Fotbal Spartak Moskva - Shanghai SIPG   Fotbal - muži - Přátelské zápasy klubů
16:00   Lední hokej Loko Jaroslavl - Almaz Čerepovec   Lední hokej - junioři - MHL Live stream
16:00   Lední hokej Togliatti - Novosibirsk   Lední hokej - muži - KHL
16:00   Tenis Barrios Vera Marcelo Tomas - Van Rijthoven Tim   Tenis muži - dvouhra - Sunrise F4 - antuka
16:00   Tenis Choinski Jan - Safwat Mohamed   Tenis muži - dvouhra - Koblenz - tvrdý povrch Live stream
16:00   Tenis Sakamoto Pedro - Tabilo Alejandro   Tenis muži - dvouhra - Sunrise F4 - antuka
16:00   Volejbal Bilozgar Vinnytsya - K.Yuzhny   Volejbal - ženy - Ukrajinská liga
16:00   Volejbal Busaiteen - Bani Jamra   Volejbal - muži - Bahrajnská liga
16:00   Volejbal Dinamo 2 LO - Kuzbass-2   Volejbal - junioři - Ruská liga
16:05   Badminton Wang Nathalie - Poghosyan Lilit   Badminton ženy - dvouhra - Swedish Open Live stream
16:10   Tenis Marti Javier - Nakagawa Naoki   Tenis muži - dvouhra - Sunrise F4 - antuka
16:25   Volejbal Dynamo Moskva - Podmoscovie Moskva   Volejbal - juniorky - Ruská liga
16:30   Basketbal HBA Helsinki - Peli-Karhut   Basketbal - ženy - Finská liga
16:30   Basketbal P.Galenika - Beroe   Basketbal - ženy - Jadranská liga
16:30   Lední hokej Serebryanye Lvy Peterburg - HC Riga   Lední hokej - junioři - MHL Live stream
16:30   Volejbal Fakel Noviy Urengoy - Jaroslavl   Volejbal - junioři - Ruská liga
16:32   Tenis Arends/Sancic - Kolář/Pavlásek   Tenis muži - čtyřhra - Koblenz - tvrdý povrch Live stream
16:35   Fotbal Al Ahli SC - Al Khor   Fotbal - muži - 1. katarská liga Tracker!
16:45   Fotbal Roskilde - Greve   Fotbal - muži - Přátelské zápasy klubů
16:45   Dostihy Ludlow 16:45   Dostihy - Ludlow Live stream
16:55   Dostihy Wincanton 16:55   Dostihy - Wincanton Live stream
17:00   Basketbal Palanga - S.Mantinga   Basketbal - muži - 2. litevská liga
17:00   Fotbal El Daklyeh - Zamalek   Fotbal - muži - 1. egyptská liga Tracker!
17:00   Házená Nigérie - Egypt   Házená - muži - Mistrovství Afriky - Gabon
17:00   Tenis Appleton Emily - Gravouil Theo   Tenis ženy - dvouhra - Petit-Bourg 02A - tvrdý povrch Live stream
17:00   Tenis Scholl Chiara - Torro Flor Maria Tereza   Tenis ženy - dvouhra - Orlando 02A - antuka
17:00   Tenis McNally Caty - Kung Leonie   Tenis ženy - dvouhra - Petit-Bourg 02A - tvrdý povrch Live stream
17:00   Tenis Eikeri Ulrikke - Okamura Kyoka   Tenis ženy - dvouhra - Orlando 02A - antuka
17:00   Tenis Grabher Julia - Bara Irina Maria   Tenis ženy - dvouhra - Orlando 02A - antuka
17:00   Tenis Guez David - Martineau Matteo   Tenis muži - dvouhra - Bressuire F2 - tvrdý povrch
17:00   Tenis Lakat Florian - Cagnina Julien   Tenis muži - dvouhra - Sunrise F4 - antuka
17:00   Tenis Kuhn Nicola - Stakhovsky Sergej   Tenis muži - dvouhra - Koblenz - tvrdý povrch Live stream
17:00   Tenis S.Boltz/E.Crepaldi - Van Der Duim/Van Terheijden   Tenis muži - čtyřhra - Bressuire F2 - tvrdý povrch
17:00   Tenis Whoriskey Caitlin - Di Lorenzo Francesca   Tenis ženy - dvouhra - Orlando 02A - antuka
17:00   Volejbal Prostějov - Olymp Praha   Volejbal - ženy - Česká extraliga
17:00   Volejbal Steaua Bukurešť - Benfica Lisabon   Volejbal - muži - Challenge Cup

Uvedené časové údaje jsou jen orientační. Společnost CHANCE neručí za správnost a aktuálnost zobrazovaných informací (např. aktuální skóre nebo hrací doba).

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Copyright © 2018 CHANCE a.s.