• nevyhodnocené
  • vyhodnocené
Dosud nebyla vybrána žádná live sázka. Sázku lze přidat kliknutím na příslušný kurz.
Probíhá přidání události na tiket...
Celkový kurz 1.00
Vsadit částku
 100  250  500
loader
Vsazená částka -
Možná výhra -
  • Soutěže
Kalendář live
15:30   Lední hokej Iževsk - Kazzinc   Lední hokej - muži - VHL
16:00   Basketbal Bandirma Kirmizi - Istanbulspor   Basketbal - muži - 2. turecká liga
16:00   Tenis Barrere Gregoire - Shane Ryan   Tenis muži - dvouhra - Gatineau F1 - tvrdý povrch
16:00   Tenis Chang Jonathan - Vega Quinton   Tenis muži - dvouhra - Gatineau F1 - tvrdý povrch
16:00   Tenis Hiltzik Jared - Nagy Peter   Tenis muži - dvouhra - Orlando F9 - antuka
16:10   Fotbal Al Wahda - Persepolis FC   Fotbal - muži - AFC - Liga mistrů Live stream jen pro přihlášenéTracker!
16:10   Snooker Holt Michael - Gould Martin   Snooker - muži - Championship league Live stream jen pro přihlášené
16:10   E-sporty Space Soldiers - tRICKED eSport   Counter Strike - Razer Rising Stars
16:15   Fotbal Bodö Glimt - Sandnes   Fotbal - muži - Přátelské zápasy klubů Tracker!
16:15   Fotbal Zob Ahan - Al Ahli Jeddah   Fotbal - muži - AFC - Liga mistrů Live stream jen pro přihlášenéTracker!
16:25   Tenis Lumsden Maia - Silich Alina   Tenis ženy - dvouhra - Macon - tvrdý povrch Live stream jen pro přihlášené
16:30   Fotbal CSKA Sofia - Botev Plovdiv   Fotbal - muži - 1. bulharská liga Live stream jen pro přihlášenéTracker!
16:30   Tenis Potapova Anastasia - Pereira Teliana   Tenis ženy - dvouhra - Curitiba - antuka
16:35   Tenis Bellotti Riccardo - Kuzmanov Dimitar   Tenis muži - dvouhra - Trento F2 - tvrdý povrch
16:35   Tenis Delbonis Federico - Kovalík Jozef   Tenis muži - dvouhra - Sao Paulo - antuka
16:35   Tenis Melzer Gerald - Estrella Victor   Tenis muži - dvouhra - Sao Paulo - antuka
16:35   Tenis Silva Rogerio - Giannessi Alessandro   Tenis muži - dvouhra - Sao Paulo - antuka Live stream jen pro přihlášené
16:48   Tenis Ghedin/Mies - Shamasdin/An.Vasilevski   Tenis muži - čtyřhra - Wroclaw - tvrdý povrch
17:00   Házená Chekhovskiye Medvedi - Petersburg   Házená - muži - Ruská liga Live stream jen pro přihlášené
17:00   Házená Izvidac Ljubuski - Met.Skopje   Házená - muži - SEHA liga
17:00   Lední hokej Zvezda Čechov - Karaganda   Lední hokej - muži - VHL
17:00   Tenis Sude Jakob - Luncanu Petru Alexandru   Tenis muži - dvouhra - Trento F2 - tvrdý povrch
17:00   Volejbal Alba Blaj - Dynamo Moskva   Volejbal - ženy - Liga mistrů Live stream jen pro přihlášené
17:07   E-sporty Team Spirit - Team LDLC.com   Counter Strike - SL I-League Live stream jen pro přihlášené
17:09   Badminton Dey Subhankar - Zhao Jun Peng   Badminton muži - dvouhra - German Open
17:10   Badminton Hsu Jen Hao - Ueda Takuma   Badminton muži - dvouhra - German Open
17:10   Badminton Rogalski Michal - Meijs Erik   Badminton muži - dvouhra - German Open
17:15   Snooker Higgins John - Selby Mark   Snooker - muži - Championship league Live stream jen pro přihlášené
17:20   Lední hokej Hradec Králové - Zlín   Lední hokej - muži - Tipsport extraliga Live stream jen pro přihlášené
17:20   Lední hokej Kometa Brno - Chomutov   Lední hokej - muži - Tipsport extraliga Live stream jen pro přihlášené
17:20   Lední hokej Karlovy Vary - Sparta Praha   Lední hokej - muži - Tipsport extraliga Live stream jen pro přihlášené
17:20   Lední hokej Litvínov - Liberec   Lední hokej - muži - Tipsport extraliga Live stream jen pro přihlášené
17:20   Lední hokej Mladá Boleslav - Třinec   Lední hokej - muži - Tipsport extraliga Live stream jen pro přihlášené
17:20   Lední hokej Plzeň - Pardubice   Lední hokej - muži - Tipsport extraliga Live stream jen pro přihlášené
17:20   Lední hokej Vítkovice - Olomouc   Lední hokej - muži - Tipsport extraliga Live stream jen pro přihlášené
17:30   Basketbal Montana - Beroe   Basketbal - ženy - Jadranská liga
17:30   Basketbal Vytautas Prienai - Valmiera   Basketbal - muži - Baltická liga Live stream jen pro přihlášené
17:30   Fotbal Ural Jekatěrinburg - FK Krasnodar   Fotbal - muži - Ruský pohár Tracker!
17:30   Fotbal Sogndal - Spartak Moskva   Fotbal - muži - Přátelské zápasy klubů Live stream jen pro přihlášenéTracker!
17:30   Futsal Dinamo Moskva - Ťumeň   Futsal - muži - Ruský pohár Live stream jen pro přihlášené
17:30   Lední hokej Dynamo St.Peterburg - Neftěkamsk   Lední hokej - muži - VHL
17:30   Lední hokej Kärpät - Jyväskylä   Lední hokej - muži - Finská liga
17:30   Lední hokej Saipa - Ässät Pori   Lední hokej - muži - Finská liga
17:30   Lední hokej Sport Vaasa - Lukko Rauma   Lední hokej - muži - Finská liga
17:30   Lední hokej Tappara - Jukurit   Lední hokej - muži - Finská liga
17:30   Tenis Bossel Adrien - Nielsen Frederik   Tenis muži - dvouhra - Gatineau F1 - tvrdý povrch
17:30   Volejbal Dobrudja Dobrich - CSKA Sofia   Volejbal - muži - Bulharská liga
17:30   Volejbal Fenerbahce Istanbul - St.Raphaël   Volejbal - ženy - Liga mistrů Live stream jen pro přihlášené
17:38   Badminton Penty Toby - Vittinghus Hans-Kristian   Badminton muži - dvouhra - German Open Live stream jen pro přihlášené
17:40   Tenis Berdych Tomáš - Rosol Lukáš   Tenis muži - dvouhra - Dubai - tvrdý povrch Live stream jen pro přihlášené

Uvedené časové údaje jsou jen orientační. Společnost CHANCE neručí za správnost a aktuálnost zobrazovaných informací (např. aktuální skóre nebo hrací doba).

Copyright © 2017 CHANCE a.s.
loader