• nevyhodnocené
  • vyhodnocené
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Probíhá přidání události na tiket...
Celkový kurz 1.00
Vsadit částku
 100  250  500
Vsazená částka -
Možná výhra -
  • Soutěže
Upozornění
Vážení klienti, dne 23.05.2018 v době od 1:00 do 3:00 hodin, bude internetové sázení mimo provoz z důvodu plánované údržby systému. Děkujeme za pochopení. Chance a.s.
Zavřít
Kalendář live
16:25   Tenis Seppi Andreas - Zapata Miralles Bernabe   Tenis muži - dvouhra - Ženeva - antuka Live stream
16:40   Tenis Ho Jessica - Roemer Charlotte   Tenis ženy - dvouhra - Les Franqueses Del Valles 07B - tvrdý povrch
17:00   Tenis Caruana Liam - Eremin Edoardo   Tenis muži - dvouhra - Mestre - antuka Live stream
17:15   Tenis Benoit Marie - Perez Ellen   Tenis ženy - dvouhra - Caserta 13A - antuka Live stream
17:30   Tenis Swan Katie - Parrizas Diaz Nuria   Tenis ženy - dvouhra - Les Franqueses Del Valles 07B - tvrdý povrch
17:40   Tenis Derdoy Felipe - Aboian Leonardo   Tenis muži - dvouhra - Villa Maria F2 - antuka
17:44   Fotbal Gorodeya - Šachtor Soligorsk   Fotbal - muži - 1. běloruská liga Live streamTracker!
17:49   Tenis Jankovits Yannick - Ortega Olmedo Roberto   Tenis muži - dvouhra - Loughborough - tvrdý povrch Live stream
17:50   Basketbal Pieno Žvaigždes Pasvalys - Neptunas Klajpeda (4.z)   Basketbal - muži - Litevská liga Live stream
17:55   Tenis Stephens Sloane - Putintseva Yulia   Tenis ženy - dvouhra - Norimberk - antuka Live stream
17:59   Tenis B.Harris/Houghton - Ilkel/Setkic   Tenis muži - čtyřhra - Loughborough - tvrdý povrch Live stream
17:59   Basketbal Körmend - KTE-DUNA Kecskemet   Basketbal - muži - Maďarská liga
18:00   Basketbal FMP Beograd - Zlatibor Cajetina   Basketbal - muži - Srbská liga
18:00   Basketbal Krka Novo Mesto - Ol.Lublaň (2.z)   Basketbal - muži - Slovinská liga
18:00   Basketbal Pardubice - Svitavy (3.z)   Basketbal - muži - Česká liga Live stream
18:00   Basketbal Zalakeramia - Szombathely   Basketbal - muži - Maďarská liga
18:00   Fotbal Horoya - Mamelodi Sundowns   Fotbal - muži - CAF - Liga mistrů Tracker!
18:00   Fotbal Lokomotiv Oslo - Molde 2   Fotbal - muži - 4. norská liga Tracker!
18:00   Fotbal Mariehamn - Lahti   Fotbal - muži - 1. finská liga Live streamTracker!
18:00   Fotbal Vytis Vilnius - Nevežis Kedainiai   Fotbal - muži - 2. litevská liga
18:05   Tenis Thiem Dominic - Carballes Baena Roberto   Tenis muži - dvouhra - Lyon - antuka Live stream
18:10   Basketbal Parnu - Rapla (4.z)   Basketbal - muži - Estonská liga
18:15   Basketbal Maccabi Kiryat Gat - H.Beer Sheva   Basketbal - muži - Izrael - Národní liga
18:15   Fotbal Aue - Karlsruhe (2.z)   Fotbal - muži - 2. německá liga Live streamTracker!
18:25   Tenis Otegui Juan Bautista - Ugo Carabelli Camilo   Tenis muži - dvouhra - Villa Maria F2 - antuka
18:27   Tenis Cibulková Dominika - Jani Reka-Luca   Tenis ženy - dvouhra - Strasbourg - antuka Live stream
18:30   Fotbal Skeid - Valerenga 2   Fotbal - muži - 3. norská liga Tracker!
18:30   Házená Viborg - Esbjerg (2.z)   Házená - ženy - Dánská liga
18:40   Tenis Echazu Mauricio - El Mihdawy Adam   Tenis muži - dvouhra - Cordoba F3 - tvrdý povrch
18:55   Tenis Olmos/Pigossi - Bassols Ribera/Guerrero Alvarez   Tenis ženy - čtyřhra - Les Franqueses Del Valles 07B - tvrdý povrch
19:00   Basketbal Le Mans - Villeurbanne (1.z)   Basketbal - muži - Francouzská liga Live stream
19:00   Fotbal Donn - Sandefjord 2   Fotbal - muži - 4. norská liga Tracker!
19:00   Fotbal Hässleholms IF - Kristianstads   Fotbal - muži - Švédský pohár
19:00   Fotbal Libertador FC - Gran Valencia   Fotbal - muži - 2. venezuelská liga Tracker!
19:00   Fotbal Örebro - Kalmar FF   Fotbal - muži - 1. švédská liga Live streamTracker!
19:00   Fotbal Östers - GAIS Göteborg   Fotbal - muži - 2. švédská liga Tracker!
19:00   Fotbal Rosenborg 2 - Tillerbyen   Fotbal - muži - 4. norská liga Tracker!
19:00   Fotbal Sönderjyske - Aarhus   Fotbal - muži - 1. dánská liga Live streamTracker!
19:00   Fotbal Viking Stavanger - Aalesund   Fotbal - muži - 2. norská liga Tracker!
19:00   Házená Chambery - Nantes   Házená - muži - Francouzská liga
19:10   Tenis Mendez Seone - Perera Ros Meritxell   Tenis ženy - dvouhra - Les Franqueses Del Valles 07B - tvrdý povrch
19:15   Fotbal Koralas Klaipeda - FC Kupiškis   Fotbal - muži - 2. litevská liga Tracker!
19:15   Házená Elverum - Arendal (3.z)   Házená - muži - Norská liga
19:15   Tenis Pedretti Thaisa Grana - Papamichail Despina   Tenis ženy - dvouhra - Caserta 13A - antuka Live stream
19:15   Tenis Rodionov Jurij - Bambridge Luke   Tenis muži - dvouhra - Loughborough - tvrdý povrch Live stream
19:30   Basketbal Groningen - Leiden (1.z)   Basketbal - muži - Nizozemská liga
19:30   Fotbal Tammeka Tartu - Tulevik Viljandi   Fotbal - muži - 1. estonská liga Tracker!
19:30   Tenis Marach/M.Pavic - Cecchinato/Seppi   Tenis muži - čtyřhra - Ženeva - antuka Live stream
19:35   Tenis Bukta Agnes - Zimmermann Kimberley   Tenis ženy - dvouhra - Caserta 13A - antuka Live stream
19:35   Tenis Wawrinka Stan - Donaldson Jared   Tenis muži - dvouhra - Ženeva - antuka Live stream